niedziela, 29 maja 2016

Wstęp
Witam, kochani!

Oto kolejny blog o tematyce HP. Będzie on opowiadał historię pewnej młodej i zagubionej śmierciożerczyni, która trafiła w służbę Czarnego Pana przez przypadek. Jej przeznaczeniem jest życie w cieniu zła, wieczne cierpienie i śmierć z ręki ukochanego.
Jednak czy tak się naprawdę wydarzy? Dziewczyna ma co do tego pewne wątpliwości.
Lecz czy można przeciwstawić się przeznaczeniu?

6 komentarzy:

 1. Zostawiłaś u mnie reklamę. Choć zalatuje mi to fatalna merysojka, zaryzykuje i przeczytam kilka rozdziałów, mam nadzieje, ze sie nie zawiodę. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry. :)

  Ciekawie się zapowiada, tak nietypowo. I w przeciwieństwie do mojego poprzednika nie widzę nic, co wskazywałoby na fanfic z istną Mary Sue w roli głównej.

  Miłego dnia.

  .................
  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj,
  Obiecuję, że jeszcze dziś wezmę się za czytanie Twojego opowiadania. Bardzo dziękuję za zaproszenie i Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham wszelkie ff HP :D Szczególnie takie sprzed czasów Harrego Pottera. Haha, śmieszne - lubię fanficki HP ale bez HP :D
  Przejdźmy do czytania ;D
  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też z opisu nie zaleciało Mery Sue. Inna sprawa, że ja nie jestem fanką HP i jak na razie nie byłam w stanie przeczytać żadnego ff na tym opartego, pewnie dlatego, że też książki i filmy o Harrym mnie nie zaciekawiły i nigdy nie dotrwałam do końca. Tak więc nie znam kanonu. Sprawdzę więc czy się nie pogubię podczas czytania prologu.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń